Yeni Nesil sanal alış veriş kolaylığı ve çılgınlığı süredursun, Bu alışverişlerimizi kolaylaştırmak adına yapılan yenilikler ve ortaya çıkan ürünler hayatımızı kaplamaya başladı. Gelişen ve hergün kendisine yenilikler katan sanal alışveriş konusu doğal olarak problemleri de beraberinde getirmektedir. İnternetten yapılan alışverişlerde ise en büyük soru işaretlerinden birisi de alınan ürün yada hizmetin nasıl bir yöntem ile ödeneceğidir.

Paykasa Ödeme Sistemi bu ihtiyaç ve problem karşısında ortaya çıkmış bir çözümdür. Paykasa ile her birimizin kolaylıkla yapabileceği bir kaç aşamadan sonra “Ödeme İşleminiz Tamamlanmıştır.” ibaresini görebiliriz. Bahse konu olan bu bir kaç aşamanın ilk ayağı ödeme yapılacak olan maddi miktarın karşılığı olan bir Paykasa PIN edinmektir. Paykasa bu PIN lerin satışı konusunda Paykasa Bayileri olan firmaları yetkilendirmiştir. 

Lütfen önce satın almak istediğiniz paykasa miktarını belirleyiniz, daha sonra müşteri temsilcilerimize ulaşarak dakikalar içerisinde Paykasa Satın Alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız tüm Paykasa alım-satım işlemlerinde 7 yıldır olduğu gibi bugünde sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Satın almış olduğunuz Paykasa kart PIN kodu ile alışveriş yapacağınız sitede ödeme yöntemi olarak “PAYKASA” yı seçtikten sonra güvenli ve hızlı bir biçimde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.