Kredi Kartı ile Paykasa Alabilir miyim?

Paykasa INC, Paykasa bayilerine kredi kartı ile paykasa satışını henüz aktif hale getirmemiş, fakat bu konuyla ilgili çalışmalar sürmektedir. Çalışacağınız firmalar size kredi kartı ile paykasa alabileceğinizi söylüyorlarsa lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız da bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Paykasa’nın bu hizmeti vermeye başlaması halinde siz değerli müşterilerini faydalandırmayı arzulamaktadır. Arama Terimleri:3RHHAQZH0JVA

Hepsini Göster

Paykasayı Hangi Sitelerde Kullanabilirim?

Paykasa kullanım alanını her geçen arttırmakta ve kullanım ağına yeni siteler eklemektedir. Gerek kullanım kolaylığı ve gerekse yoğun olarak tercih edilmesi sebebiyle özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi nüfus yoğunluğu bakımından büyük olan kentlerimizde tercih edilen Paykasa, Dünya üzerinde yüzlerce site tarafından kullanılmakta ve her geçen gün anlaşmalı olduğu web sitelerini çoğaltmaktadır.

Hepsini Göster

Paykasa Kullanımında Yaş Sınırı Var mıdır?

Evet Paykasa Kullanmak için 18 yaş üstü bir birey olmanız gerekmektedir. Paykasa bayileri 18 yaşını doldurmauş kişilere Paykasa satışı yapmamaktadırlar. Ayrıca paykasa bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilmek içinde yine 18 yaş şartı aranmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her birey ücretini ödeyerek istediği miktarda Paykasa kart ve PIN kodu alarak internet alışverişlerinde kullanabilir.

Hepsini Göster